Inschrijven Jeugdclubkampioenschappen vanaf nu tot 12 juni a.s. mogelijk!

06 juni 2019


Van 15 tot en met 30 juni worden weer de jeugd clubkampioenschappen gespeeld! Zondag 30 juni is de finaledag. Voor onze spelers met de rode bal is er een speeldag met finale op zondag 30 juni vanaf 9:00. Meer informatie kan hieronder en in de eerder vandaag gestuurde e-mail gevonden worden. 

Inschrijven en meedoen!
 

Van 15 tot en met 30 juni zijn er dagelijks wedstrijden voor onze jeugd op de tennisclub. Speeldagen zijn op schooldagen vanaf een half uur na schooltijd (12:30 op woensdag en 15:30 op de overige dagen). In het weekend wordt er vanaf 9:00 gespeeld. Je kunt je vanaf nu inschrijven via toernooi.nl of door op de volgende link te klikken: https://www.toernooi.nl/sport/tournament.aspx?id=B0D65FB5-D53D-4E54-8E4E-EBD838C30932
 
Inschrijven kan t/m 12 juni 23:59

De inschrijving kost Euro 6,50 per onderdeel, te betalen bij inschrijving via een Ideal link. De inschrijving is natuurlijk inclusief een hamburg en ander lekkers op de finale dag!

Ook dit jaar vragen we wederom hulp van de ouders. We zullen alle ouders van iedere deelnemer indelen voor een simpele taak, zoals een korte bardienst of voor hulp op de baan tijdens de wedstrijden. Zo maken we met z’n allen de jeugd clubkampioenschappen weer tot een groot succes! We zullen de indeling zo snel mogelijk na 12 juni bekend maken, zodat jullie hiermee rekening kunnen houden. 
 
Bij vragen kun je een e-mail sturen naar de wedstrijdleiding op: [email protected]
 
We hopen weer op een schitterend toernooi en zien je inschrijving graag tegemoet.
 
De Jeugdcommissie ATV Broek in Waterland

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 20 403 3027

Address

Drs J van Disweg 18
1151 DA Broek in Waterland