Sponsoractie Deen Supermarkt 't Spil

07 juli 2021


We zijn ingeloot om mee te doen met de laatste DEEN sponsoractie. Bij de Deen aan 't Spil kun je vanaf half juli tot half augustus weer sponsor-munten ontvangen als je boodschappen doet.
Vanuit Broek in Waterland is onze vereniging ingeloot en vragen wij jullie om zoveel mogelijk munten in de koker te doen voor onze club. Wij zijn de kantine aan het opknappen en willen graag een koffie- en frisdrankautomaat bereikbaar maken voor iedereen die tennist ook als de kantine nog niet open is. We willen van de kantine een gezellige en fijne plek maken, waar iedereen zich prettig voelt.
We hopen op jullie steun!! Alvast bedankt.

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 20 403 3027

Address

Drs J van Disweg 18
1151 DA Broek in Waterland